Tips & News

🐞Preppers česky (CZ) 363. VERA RADÍ 4. Výroba domácího mýdla – NÁVOD, nosné oleje – másla, tukyStaňte se členem tohoto kanálu za cenu od jedné kávy měsíčně a získejte přístup k těmto a dalším výhodám a zajímavým informacím určených pouze pro komunitu PREPPERS: https://www.youtube.com/channel/UCxpeP6_8iuGofZlwdP-wcdA/join

Videa viditelná pouze pro členy PREPPERS komunity najdete zde:

———————————–
Vážení diváci,
mnozí z vás nám píší, že se jim naše tvorba líbí a že by nás chtěli finančně podpořit, ale nechtějí použít nebo sdělovat svoji kartu s Google a kooperovat s Youtube.
My to chápeme, z tohoto důvodu zde přidáváme náš firemní účet:
Číslo účtu: 7177777095/ 2010 (Fio banka)
IBAN: CZ4820100000007177777095
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Na jakýkoliv příspěvek vám můžeme vystavit a poslat daňový doklad (jsme plátci DPH).
Stačí nám napsat na: info@preppers.tips
Upozornění: pokud nechcete spolupracovat s Youtube a Google a rozhodli jste se posílat své příspěvky na výše uvedený účet, není v našich silách vám zpřístupnit sekci videí a příspěvků určených pouze pro členy. Toto je čistě v rukách systému Youtube, který musíme respektovat.
———————————–
Preppers česky (CZ) – Kdo to vůbec je? Proč je lepší být trochu Preppers než mamlas který si myslí, že krize nikdy nepřijde…?
Příprava na krize nemusí být jen přežití v lese nebo cvičení se zbraní, ale taky umění zpracovávat, uchovávat a skladovat potraviny, pracovat s vodou, zabezpečit svůj dům nebo byt, umět vařit bez elektřiny, rozdělat si oheň bez zápalek, vyrobit si svíčky, mýdlo a mnoho dalších dovedností.

Pokud byste chtěli podpořit naši činnost, staňte se členy tohoto kanálu, dále si můžete zakoupit něco v těchto eShopech:

Vitamíny a potravinové doplňky nejen na hubnutí:
https://www.hubnuti.de

Knihy – eshop autora (Michael Moder):
https://www.kniha-darek-knihy-darky.cz/

Kosmetika Mrtvého moře a potravinové doplňky Dr.Nona (vhodné do domácí lékárničky)
https://eshop-drnona.cz

Ručně dělané Tělové a Ušní očistné svíce značky Michael Moder® (vhodné do domácí lékárničky)
https://www.telove-svice.info/

Každou koupí něčeho, na co jsou zde výše odkazy podporujete tento YT kanál. Všechny peníze investujeme zase zpět do naší tvorby. Preppers je naše životní filosofie. Nesmírně nás s ženou baví zkoumat možnosti přežití v dnešní chaotické době a hlavně se dobře připravit na očekávané krize.

Kde nás také najdete:
www.odysee.com/@PREPPERS.TIPS:8
www.facebook.com/preppers.tips (CZ)
https://www.preppers.tips
kontakt: info@preppers.tips
Preppers česky – Magazín o přípravě na KRIZE
www.preppers.tips (pracujeme na tom)
————————————————————————————————————————————————————–
PROHLÁŠENÍ ZODPOVĚDNOSTI

Youtube kanál Preppers česky CZ přináší informace a zajímavosti o filosofii a stylu “preppers”, zdravé výživě, vaření, výrobě různých vychytávek a způsobu života “preppers” z celého světa. Pro pestrost uvádíme v našich pořadech nejen vlastní zkušenosti, ale interpretujeme i názory, pohledy a zkušenosti dalších podobně smýšlejících lidí v souladu s našimi názory.
Všechna videa a texty (návody, informace atd.) umístěné na Youtube kanálu Preppers česky CZ jsou pouze informační a zábavné povahy. Pokud jde o jejich případné využití neposkytujeme žádné záruky.
Využití informací zveřejněných na našem kanálu je tedy věcí vlastního uvážení a vlastní odpovědnosti každého návštěvníka – diváka.
Youtube kanál Preppers česky CZ nenese žádnou odpovědnost za vaše zdraví, za váš fyzický a psychický stav, ani za vaše osobní rozhodnutí týkající se vašeho zdraví a životního stylu.
Žádná z informací zveřejněných na Youtube kanál Preppers česky CZ není lékařským doporučením či konzultací ani jiným způsobem provádění zdravotnické či jakékoli jiné odborné praxe.
K řešení konkrétních otázek týkajících se vašeho zdraví, fyzického stavu a životního stylu doporučujeme vždycky se obrátit na svého lékaře, případně jiné odborníky v konkrétních oblastech. Vyhnete se tak případným nežádoucím komplikacím při neodborné aplikaci některého z poznatků nebo informací zveřejněných na našem Youtube kanál Preppers česky CZ určeným pro zajímavost, inspiraci a zábavu.
————————————————————————————————————————————————————–
Upozornění pro pisatele komentářů
Neuctivé, sprosté a urážlivé komentáře, trolling, spamy, reklamní nebo jakékoliv jiné url odkazy, pomluvy, pokusy o diskreditaci nebo dehonestaci tohoto kanálu či autorů nebo obsahu videí jsou bez varování automaticky mazány a jejich autoři trvale zablokováni.

#prepperscesky #veraradi #vyrobamydla #vyrobadomacihomydla #navodkvyrobemydel #vyrobamydel #blackout #krize #nosneoleje #eterickeoleje #masla #maslo #tuky

Original Source Link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button